Tirana, Albania photos & videos

1m Posts

Top Posts

Per shkak te angazhimeve te shumta e kam tejet te veshtire te frekuentoj palestren dhe vrapin sistematikisht, por jam shume e lumtur te them qe e kam gjetur zgjidhjen time per te menaxhuar kohen. Vetem me 20 minuta ne jave, mund te kem rezultatin qe dua, nje trup perfekt dhe nje shendet te plote. Aktiviteti fizik eshte nevoje jetesore, te gjithe duhet te ndergjegjsohemi. Faleminderit @bodycode_blloku , dhe stafit te mrekullueshem. 🥰

Per shkak te angazhimeve te shumta e kam tejet te veshtire te frekuentoj palestren dhe vrapin sistematikisht, por jam shume e lumtur te them qe e kam gjetur zgjidhjen time per te menaxhuar kohen. Vetem me 20 minuta ne jave, mund te kem rezultatin qe dua, nje trup perfekt dhe nje shendet te plote. Aktiviteti fizik eshte nevoje jetesore, te gjithe duhet te ndergjegjsohemi. Faleminderit @bodycode_blloku , dhe stafit te mrekullueshem. 🥰

Advertisements

“UNSTOPPABLE”
•
@ediell_topchannel
Photo @norikuka 
Hair @kacilleshi
Makeup @sellmakasumoviq

“UNSTOPPABLE”

@ediell_topchannel
Photo @norikuka
Hair @kacilleshi
Makeup @sellmakasumoviq

"Te Stela Resort" Tirane... jeni te mirepritur te festojm sebashku 
1 Majin... @te_stela_resort 😉
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

"Te Stela Resort" Tirane... jeni te mirepritur te festojm sebashku
1 Majin... @te_stela_resort 😉
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Advertisements

@bleona gjithmone origjinale dhe me ate pak “Bit of madness” qe eshte celesi! @nekurthinepiterpan @enobimbli @deongjoniofficial

@bleona gjithmone origjinale dhe me ate pak “Bit of madness” qe eshte celesi! @nekurthinepiterpan @enobimbli @deongjoniofficial

It leaked out, and I'm laughing.
To all snacks🥰

It leaked out, and I'm laughing.
To all snacks🥰

Ti blen Philip Plein Te Komuna Parisit , Rrepera Jan “Lame” kishe ego artisti,  kto pjeshka Po kcejn t’mora tregun o njishi ..

Ti blen Philip Plein Te Komuna Parisit , Rrepera Jan “Lame” kishe ego artisti, kto pjeshka Po kcejn t’mora tregun o njishi ..

Advertisements

Cdo mengjes ngrihu dhe shkelqe! Behu dielli yt dhe fali botes ca rreze drite, erresira e shpirtrave luftohet vetem me drite dhe dashuri🌞🌞🌞
#beurownsunshine🌞

Cdo mengjes ngrihu dhe shkelqe! Behu dielli yt dhe fali botes ca rreze drite, erresira e shpirtrave luftohet vetem me drite dhe dashuri🌞🌞🌞
#beurownsunshine 🌞

Latest Posts

💚Fluorescent Vibes 💚🐸🦎☘️
Masa S/M ➡️ Cmimi 900L
REZERVOI E PARA NE ➡️ DM
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#fluorescentswimsuit #fluorescentbikini #albania #albaniangirl #tirana #tiranalifestyle #onfleekoutlet #bikinisecondhand #secondhandbikini #summervibes

💚Fluorescent Vibes 💚🐸🦎☘️
Masa S/M ➡️ Cmimi 900L
REZERVOI E PARA NE ➡️ DM
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
#fluorescentswimsuit #fluorescentbikini #albania #albaniangirl #tirana #tiranalifestyle #onfleekoutlet #bikinisecondhand #secondhandbikini #summervibes

Advertisements

Projekti eshte perfunduar ! Faleminderit per besimin.. Tavan barisol 3D .. Me 5 vite garanci 📐 Porosit tani.. Per me shum kontaktoni : 0698624820 #kontaktoni #punimegipsi #tirane #punimeterealizuara #elbasan #durres #korçë #berat #lushnje #vlore #saranda #porosittani📥 #jaseldizayn #tavanbarisol #oferta

Projekti eshte perfunduar ! Faleminderit per besimin.. Tavan barisol 3D .. Me 5 vite garanci 📐 Porosit tani.. Per me shum kontaktoni : 0698624820 #kontaktoni #punimegipsi #tirane #punimeterealizuara #elbasan #durres #korçë #berat #lushnje #vlore #saranda #porosittani 📥 #jaseldizayn #tavanbarisol #oferta

Advertisements

“Një libër që çdo udhëheqës botëror i së ardhmes – dhe së tashmes – duhet ta mbajë tek koka e krevatit.” 😍
✅Porosit Online ✅Jua sjellim kudo ✅Pagesa ne dorezim 
#bukinist #pasioniperlibrat

“Një libër që çdo udhëheqës botëror i së ardhmes – dhe së tashmes – duhet ta mbajë tek koka e krevatit.” 😍
✅Porosit Online ✅Jua sjellim kudo ✅Pagesa ne dorezim
#bukinist #pasioniperlibrat

Panthere de Cartier Aviator Sunglasses sapo mbërritën në butik, në gjendje të shkëlqyer dhe të shoqëruara me kutitë si në foto.
Çmimi retail: 830 €
_____________________________________
Për më shumë info na kontaktoni në inbox!

Panthere de Cartier Aviator Sunglasses sapo mbërritën në butik, në gjendje të shkëlqyer dhe të shoqëruara me kutitë si në foto.
Çmimi retail: 830 €
_____________________________________
Për më shumë info na kontaktoni në inbox!

Advertisements

Bati loves tennis and we love Him. Have a great thursday beautiful friends! 🐶😍
.
.
.
.
.
#lovedogs #tennislife #tennislove #moodoftheday #motivationthoughts 
#thursdaymotivation #goodvibes #tirana #tiranastory #tennisballs #dosport 
#sportpower #sportslove

Bati loves tennis and we love Him. Have a great thursday beautiful friends! 🐶😍
.
.
.
.
.
#lovedogs #tennislife #tennislove #moodoftheday #motivationthoughts
#thursdaymotivation #goodvibes #tirana #tiranastory #tennisballs #dosport
#sportpower #sportslove

🔅Publiko në profilin tënd një foto ose një fjali që përfaqëson bukurinë për ty dhe fito 20.000 lek per produkte kozmetike( qe i zgjidhni vete) në panairin @beautyfairalbania 🔅 ‼️RREGULLAT : - Duhet ti besh follow @beautyfairalbania dhe @revistakozmetike - Tek foto e publikuar duhet ti besh tagg @beautyfairalbania dhe @revistakozmetike - Poshte fotos duhet të përdoresh hashtagun #beautyfairalbania #revistakozmetike 
Konkursi fillon sot në oren 21.00 dhe mbaron me 8 Maj në oren 21.00. Gjate periudhes së konkursit profilin duhet ta mbani publik që te shihet foto. ❗️FITON FOTO QE KA MË SHUME LIKE!!
❗️Nuk do merret ne konsideratë foto me like fallco dhe personi qe nuk ka ndjekur 3 rregullat e mëparshme!

SUKSESEEE DHE NDANI SA MË SHUMË BUKURINË!!!😘😘😘

🔅Publiko në profilin tënd një foto ose një fjali që përfaqëson bukurinë për ty dhe fito 20.000 lek per produkte kozmetike( qe i zgjidhni vete) në panairin @beautyfairalbania 🔅 ‼️RREGULLAT : - Duhet ti besh follow @beautyfairalbania dhe @revistakozmetike - Tek foto e publikuar duhet ti besh tagg @beautyfairalbania dhe @revistakozmetike - Poshte fotos duhet të përdoresh hashtagun #beautyfairalbania #revistakozmetike
Konkursi fillon sot në oren 21.00 dhe mbaron me 8 Maj në oren 21.00. Gjate periudhes së konkursit profilin duhet ta mbani publik që te shihet foto. ❗️FITON FOTO QE KA MË SHUME LIKE!!
❗️Nuk do merret ne konsideratë foto me like fallco dhe personi qe nuk ka ndjekur 3 rregullat e mëparshme!

SUKSESEEE DHE NDANI SA MË SHUMË BUKURINË!!!😘😘😘

Advertisements

S A I N T D I A M O N D ✨

S A I N T D I A M O N D ✨

Yellow bikini 🌼
Masa:S-XXL
#ordernow☺️ #accessoriesroom💍 #blueblue_accessories

Yellow bikini 🌼
Masa:S-XXL
#ordernow ☺️ #accessoriesroom 💍 #blueblue_accessories

Do you want to WIN this pendant?...😳🌌 Albanian below...
One post before is the giveaway photo with all the information you need to enter in the description=>
.
Nese doni te fitoni kete varese te frymezuar nga Game of Thrones, klikoni ne postimin perpara dhe ndiqni rregullat e Giveaway. 🌌
.
Rregullat jane:
1. Beni follow te gjithe artistat qe jane pjesmarres ne Giveaway
2. Beni like fotot e giveaway te cdo artist. 
3. Pergjigjuni pyetjes poshte postimit: Cila eshte krijesa mitologjike juaj e preferuar?
Mund te merrni pjese ne me shume se nje cmim nga artistet e perfshire. Mjafton te ktheni pergjigje pyetjes se tyre tek postimet perkatese.
4. Mund te beni tag dike qe njihni qe do i pelqente varesha. Kjo nuk eshte e detyrueshme por eshte pike me shume.🌌 Klikoni tek tagu i fotos te giveaway dhe do ju dergoj rrjesht tek te gjithe artistet pjesemarres. Kur te ktheheni prap tek profili i smeruci do te thote qe e keni plotsuar Giveaway.🌌
.
Ju urojme fat! 🤗💜

Do you want to WIN this pendant?...😳🌌 Albanian below...
One post before is the giveaway photo with all the information you need to enter in the description=>
.
Nese doni te fitoni kete varese te frymezuar nga Game of Thrones, klikoni ne postimin perpara dhe ndiqni rregullat e Giveaway. 🌌
.
Rregullat jane:
1. Beni follow te gjithe artistat qe jane pjesmarres ne Giveaway
2. Beni like fotot e giveaway te cdo artist.
3. Pergjigjuni pyetjes poshte postimit: Cila eshte krijesa mitologjike juaj e preferuar?
Mund te merrni pjese ne me shume se nje cmim nga artistet e perfshire. Mjafton te ktheni pergjigje pyetjes se tyre tek postimet perkatese.
4. Mund te beni tag dike qe njihni qe do i pelqente varesha. Kjo nuk eshte e detyrueshme por eshte pike me shume.🌌 Klikoni tek tagu i fotos te giveaway dhe do ju dergoj rrjesht tek te gjithe artistet pjesemarres. Kur te ktheheni prap tek profili i smeruci do te thote qe e keni plotsuar Giveaway.🌌
.
Ju urojme fat! 🤗💜

Glitter watch
Ne disa ngjyra ➡️800 L 
#ordernow☺️ #accessoriesroom💍 #blueblue_accessories

Glitter watch
Ne disa ngjyra ➡️800 L
#ordernow ☺️ #accessoriesroom 💍 #blueblue_accessories

T-shirt pambuku
Masa : S-XXL
➡️1800 L 
#ordernow☺️ #accessoriesroom💍 #blueblue_accessories

T-shirt pambuku
Masa : S-XXL
➡️1800 L
#ordernow ☺️ #accessoriesroom 💍 #blueblue_accessories

Byrzylyk kembe
1 set ➡️ 700 L 
#ordernow☺️ #accessoriesroom💍 #blueblue_accessories

Byrzylyk kembe
1 set ➡️ 700 L
#ordernow ☺️ #accessoriesroom 💍 #blueblue_accessories

Drive slowly, someone loves you ❤️#keychain #personalizedgift #handmadejewelry #komunaparisit #fresku @coccinellejewelry
Nje foto duhej me Eno Bimblin

Nje foto duhej me Eno Bimblin

Advertisements

Why not ?! T-shirt pambuku ne 3 ngjyra
Masa:S-XL
➡️2000L 
#ordernow☺️ #accessoriesroom💍 #blueblue_accessories

Why not ?! T-shirt pambuku ne 3 ngjyra
Masa:S-XL
➡️2000L
#ordernow ☺️ #accessoriesroom 💍 #blueblue_accessories

Dyqan me qira 📌Blv.Zogu i pare, afer stacionit te trenit
⚫Siperfaqe 44.5 m2
⚫I pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare.
💶Cmimi 250 €/Muaj
📲Kontakt +355694004125
.
#dyqan #dyqanmeqira #qira #tirane #stacioniitrenit #remaxadvantage #shitje

Dyqan me qira 📌Blv.Zogu i pare, afer stacionit te trenit
⚫Siperfaqe 44.5 m2
⚫I pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare.
💶Cmimi 250 €/Muaj
📲Kontakt +355694004125
.
#dyqan #dyqanmeqira #qira #tirane #stacioniitrenit #remaxadvantage #shitje

Shqiperia qe Edi Rama ndertoi keto 6 vite largoi 110 mije te rinj. Rriti tarifat e arsimit te larte si dhe numrin e papunesise mes te rinjve e coi ne nivel rekord. Sot zyrtarisht 79% e te rinjve duan te largohen pergjithmone nga vendi yne, te cilit Edi Rama i vodhi dhe shpresen. Ndaj na takon ne, te rinjve, studenteve dhe qytetareve qe ende enderrojme per nje Shqiperi Europiane, te vijojme te besojme fort tek kjo enderr duke u perballur cdo dite me te keqen derisa beteja jone te triumfoje. 
Shqiperia si Europa shume shpejt do te behet realitet 🇦🇱🇪🇺 #11Maj

Shqiperia qe Edi Rama ndertoi keto 6 vite largoi 110 mije te rinj. Rriti tarifat e arsimit te larte si dhe numrin e papunesise mes te rinjve e coi ne nivel rekord. Sot zyrtarisht 79% e te rinjve duan te largohen pergjithmone nga vendi yne, te cilit Edi Rama i vodhi dhe shpresen. Ndaj na takon ne, te rinjve, studenteve dhe qytetareve qe ende enderrojme per nje Shqiperi Europiane, te vijojme te besojme fort tek kjo enderr duke u perballur cdo dite me te keqen derisa beteja jone te triumfoje.
Shqiperia si Europa shume shpejt do te behet realitet 🇦🇱🇪🇺 #11Maj

Kombinimi i #fentimanscuriositycola me alkole si konjaku ose rumi eshte perfekt per tu konsumuar ne cdo kohe te dites. Shije e plote dhe sasia e duhur e alkolit 😉  Provoni Cognac Grande 🍹👌🏻/ The combination of #fentimanscuriositycola with alchools like cognac or rum is the perfect drink to have in any time of the day. A full flavour and the right amount of alchool 😉. Try Cognac Grande 🍹👌🏻

Kombinimi i #fentimanscuriositycola me alkole si konjaku ose rumi eshte perfekt per tu konsumuar ne cdo kohe te dites. Shije e plote dhe sasia e duhur e alkolit 😉 Provoni Cognac Grande 🍹👌🏻/ The combination of #fentimanscuriositycola with alchools like cognac or rum is the perfect drink to have in any time of the day. A full flavour and the right amount of alchool 😉. Try Cognac Grande 🍹👌🏻