#superior14supplements photos & videos

5.1k Posts

Advertisements

¿Haces ejercicio a diario y sientes que te falta ese plus de energía al final del día? Posiblemente te haga falta un básico para cualquier deportista: un multivitaminico específico para atletas. Con M.J.S. de #Superior14Shop tendrás cubiertas todas las necesidades diarias de vitaminas y minerales.⠀
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸✔⠀⠀
.⠀
#superior14supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

¿Haces ejercicio a diario y sientes que te falta ese plus de energía al final del día? Posiblemente te haga falta un básico para cualquier deportista: un multivitaminico específico para atletas. Con M.J.S. de #Superior14Shop tendrás cubiertas todas las necesidades diarias de vitaminas y minerales.⠀
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸✔⠀⠀
.⠀
#superior14supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

🔻100% CASEIN COMPLEX
🔹2.3 kg
🔺9000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
🚕Transport Falas Shqiperi .
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻100% CASEIN COMPLEX
🔹2.3 kg
🔺9000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
🚕Transport Falas Shqiperi .
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

Advertisements

🔻Tribulus Terrestris
🔹120 Tableta 🔺3500 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351 .
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane

Advertisements

Con Spark pre workout de #TeslaNutrition experimentarás una explosión de energía gracias a su contenido en cafeína y niacina (Vitamina B3) entre otros ingredientes ¿Empezamos a entrenar? 💪💪⠀
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔ Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸 ✔⠀
.⠀
#superior14supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

Con Spark pre workout de #TeslaNutrition experimentarás una explosión de energía gracias a su contenido en cafeína y niacina (Vitamina B3) entre otros ingredientes ¿Empezamos a entrenar? 💪💪⠀
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔ Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸 ✔⠀
.⠀
#superior14supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

Multivitamin dhe mineral 
120tab 25€
MULTIVITAMIN JOINT SPORT M.J.S. siguron 20 vitamina dhe minerale,Antioxidants ,sport blend,aminogen matrix dhe disa përbërës të tjerë të rëndësishëm që kanë efekte të dobishme në jetën dhe shëndetin tuaj. Ai përmban sulfat glucosamine popullore, Chondroitin Sulphate dhe Pllakat përfshijnë disa ekstrakte popullore të bimëve si Citrus Aurantium dhe Ekstraktin e Çajit të Gjelbër.Përveç produktit që përmban beta-alaninë, taurinë, karnitinë dhe glutamine, këta përbërës janë praktikë e zakonshme mes atletëve, ndërtuesve të trupit.Efektiviteti garantohet gjithashtu nga aminoacidet e shtuara të zinxhirit të degëzuar, BCAAs.Formula jonë ofron MSM popullaritet, Glucosamine, Condroitin dhe Acid Hyaluronic
#Multivitamin #mineral #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #superior14supplements #tirane

Multivitamin dhe mineral
120tab 25€
MULTIVITAMIN JOINT SPORT M.J.S. siguron 20 vitamina dhe minerale,Antioxidants ,sport blend,aminogen matrix dhe disa përbërës të tjerë të rëndësishëm që kanë efekte të dobishme në jetën dhe shëndetin tuaj. Ai përmban sulfat glucosamine popullore, Chondroitin Sulphate dhe Pllakat përfshijnë disa ekstrakte popullore të bimëve si Citrus Aurantium dhe Ekstraktin e Çajit të Gjelbër.Përveç produktit që përmban beta-alaninë, taurinë, karnitinë dhe glutamine, këta përbërës janë praktikë e zakonshme mes atletëve, ndërtuesve të trupit.Efektiviteti garantohet gjithashtu nga aminoacidet e shtuara të zinxhirit të degëzuar, BCAAs.Formula jonë ofron MSM popullaritet, Glucosamine, Condroitin dhe Acid Hyaluronic
#Multivitamin #mineral #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #superior14supplements #tirane

🔻CALCIUM - MAGNESIUM
🔹100 Tablets
🔺1300 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

Advertisements

🔻Platinum Mass
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Platinum Mass! Veçanëristh Për Ata që Ushtrohen FORT.
Professional mass gainer ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore në rritje për bodybuilderat, sportistët profesionist , njerëzit e fuqishëm si dhe të sportistëve jo profesionist. Ajo është një formulë e fuqishme për rritjen e masës muskulare që ndihmon në rikuperimet e vështira nga ushtrimet intensive. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#tirane #albania #shkoder #vlore #fier #korce #durres #pogradec kavaje

🔻Platinum Mass
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Platinum Mass! Veçanëristh Për Ata që Ushtrohen FORT.
Professional mass gainer ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore në rritje për bodybuilderat, sportistët profesionist , njerëzit e fuqishëm si dhe të sportistëve jo profesionist. Ajo është një formulë e fuqishme për rritjen e masës muskulare që ndihmon në rikuperimet e vështira nga ushtrimet intensive. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#tirane #albania #shkoder #vlore #fier #korce #durres #pogradec kavaje

🔻Rrip lëkure
🔺3000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
🚕Transport Falas Shqiperi .
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirana
PLATINUM MASS 1KG 17€
TRANSPORTI GRATIS. 
Per me shum ⤵️
http://proteinplus-ks.net/en/platinum-mass-1kg-c99
#porositonline
#proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #platinummass #superior14supplements #mass #gainer

PLATINUM MASS 1KG 17€
TRANSPORTI GRATIS.
Per me shum ⤵️
http://proteinplus-ks.net/en/platinum-mass-1kg-c99
#porositonline
#proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #gym #fitnes #proteinplus #platinummass #superior14supplements #mass #gainer

🔻SUPERHERO
🔹285 g
🔺5000 Leke
📱+355673222022 / +355674619351
Scitec – Super Hero

SUPERHERO është një produkt i ri pre-workout revulucionar nga SCITEC në linjën e saj professional! Me përbërës të pa-përdorur më parë, duke përfshirë aktive me cilësi të lartë, SUPERHERO është formula më e lartë që duhet të provoni!

Udhëzime:

Përzierni 1 lugë (9.5 g) me 350 ml ujë dhe pijeni atë para stërvitjes tuaj.

Informacion Mbi Faktorët Alergjik:

Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

Paralajmërime:

Përmban kafeinë (300 mg për dozë)! Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe fëmijët! Beta-Alanina mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme së shpimeve në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

VLERAT USHQYESE:

Doza: 9.5 g (1 lugë)
9.5 g NRV%* 9.5 g NRV%*
Vitamin C (Acid L-Askorbik) 200 mg 250% SABEET™ (ekstrakt fare Beet) 250 mg 
L-Glutamin 2000 mg N-Acetil L-Tirosin 150 m
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻SUPERHERO
🔹285 g
🔺5000 Leke
📱+355673222022 / +355674619351
Scitec – Super Hero

SUPERHERO është një produkt i ri pre-workout revulucionar nga SCITEC në linjën e saj professional! Me përbërës të pa-përdorur më parë, duke përfshirë aktive me cilësi të lartë, SUPERHERO është formula më e lartë që duhet të provoni!

Udhëzime:

Përzierni 1 lugë (9.5 g) me 350 ml ujë dhe pijeni atë para stërvitjes tuaj.

Informacion Mbi Faktorët Alergjik:

Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

Paralajmërime:

Përmban kafeinë (300 mg për dozë)! Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe fëmijët! Beta-Alanina mund të shkaktojë një ndjesi të padëmshme, të përkohshme së shpimeve në lëkurë për disa individë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

VLERAT USHQYESE:

Doza: 9.5 g (1 lugë)
9.5 g NRV%* 9.5 g NRV%*
Vitamin C (Acid L-Askorbik) 200 mg 250% SABEET™ (ekstrakt fare Beet) 250 mg
L-Glutamin 2000 mg N-Acetil L-Tirosin 150 m
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻EURO VITA-MINS
🔺120tab 🔺1500 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351 .
Kompleks Esencial Vitaminash dhe Mineralesh

Formula EURO VITA-MINS përmban 23 vitaminat dhe mineralet më të rëndësishme në doza të konsiderueshme. Ndër vitaminat esenciale, vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe nervor dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B2 kontribuon në ruajtjen e shikimit normal dhe të qelizave të kuqe të gjakut. Nga mineralet e rëndësishme, zinku kontribuon në fertilitetin normal, në riprodhim dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve. Seleniumi kontribuon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve, së bashku me mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Koenzima Q-10 është një substancë me vitaminë që merr pjesë në rigjenerimin e energjisë qelizore. Organet me kërkesat më të larta të energjisë – të tilla si zemra, mëlçia dhe veshka – kanë përqendrimet më të larta të Koenzimës Q10. * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).
Merrni 4 tableta çdo ditë me vaktet ushqimore. Ose i merrni të 4 tabletat veç e veç, ose merrni 2 në mëngjes dhe 2 në darkë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, dhe jo si një zëvendësues të saj.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania #tirane #albania #durres #shkoder #vlore #fier #berat

🔻EURO VITA-MINS
🔺120tab 🔺1500 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351 .
Kompleks Esencial Vitaminash dhe Mineralesh

Formula EURO VITA-MINS përmban 23 vitaminat dhe mineralet më të rëndësishme në doza të konsiderueshme. Ndër vitaminat esenciale, vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe nervor dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B2 kontribuon në ruajtjen e shikimit normal dhe të qelizave të kuqe të gjakut. Nga mineralet e rëndësishme, zinku kontribuon në fertilitetin normal, në riprodhim dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve. Seleniumi kontribuon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve, së bashku me mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Koenzima Q-10 është një substancë me vitaminë që merr pjesë në rigjenerimin e energjisë qelizore. Organet me kërkesat më të larta të energjisë – të tilla si zemra, mëlçia dhe veshka – kanë përqendrimet më të larta të Koenzimës Q10. * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).
Merrni 4 tableta çdo ditë me vaktet ushqimore. Ose i merrni të 4 tabletat veç e veç, ose merrni 2 në mëngjes dhe 2 në darkë. Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, dhe jo si një zëvendësues të saj.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania #tirane #albania #durres #shkoder #vlore #fier #berat

BCAA + B6 120tab 15€
TABLETAT  TË USHQIMIT ME LEUCINË, ISOLEUCIN, VALIN DHE VITAMIN B6 Superior BCAA + B6 përmban tre aminoacide esenciale leucine, isoleucine dhe valine në raport 2: 1: 1
Superior BCAA + B6 përfshin vitaminën B6 e cila gjithashtu kontribuon në metabolizmin normal që jep energji dhe në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes. Vitamina B6 luan një rol në proteina normale dhe metabolizmin e glikogjenit dhe në funksionin normal të sistemit imunitar.
Udhëzime për përdorim:
Merrni 1 servis (4 tableta) çdo ditë para stërvitjes.
#bcaab6 #porositonline #proteinplus #gym #fitnes #amino #aminoacide #superior14supplements #prishtina

BCAA + B6 120tab 15€
TABLETAT  TË USHQIMIT ME LEUCINË, ISOLEUCIN, VALIN DHE VITAMIN B6 Superior BCAA + B6 përmban tre aminoacide esenciale leucine, isoleucine dhe valine në raport 2: 1: 1
Superior BCAA + B6 përfshin vitaminën B6 e cila gjithashtu kontribuon në metabolizmin normal që jep energji dhe në zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes. Vitamina B6 luan një rol në proteina normale dhe metabolizmin e glikogjenit dhe në funksionin normal të sistemit imunitar.
Udhëzime për përdorim:
Merrni 1 servis (4 tableta) çdo ditë para stërvitjes.
#bcaab6 #porositonline #proteinplus #gym #fitnes #amino #aminoacide #superior14supplements #prishtina

Advertisements

🔻100% Gold Standard Whey
🔹2.27 kg🔺7000 Leke
🔹908 gr 🔺4000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻100% Gold Standard Whey
🔹2.27 kg🔺7000 Leke
🔹908 gr 🔺4000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

Superior14 supplements 
#porositonline
#superior14supplements
#proteinplus #gym #fitnes
⛔Super Oferte
🔻Platinum Mass 🔹4.5 kg
🔺Nga 7000 Leke
👍Behet 5000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Platinum Mass! Veçanëristh Për Ata që Ushtrohen FORT.
Professional mass gainer ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore në rritje për bodybuilderat, sportistët profesionist , njerëzit e fuqishëm si dhe të sportistëve jo profesionist. Ajo është një formulë e fuqishme për rritjen e masës muskulare që ndihmon në rikuperimet e vështira nga ushtrimet intensive. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition#Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #durres #fier #vlore #korce #elbasan #lezhe

⛔Super Oferte
🔻Platinum Mass 🔹4.5 kg
🔺Nga 7000 Leke
👍Behet 5000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Platinum Mass! Veçanëristh Për Ata që Ushtrohen FORT.
Professional mass gainer ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore në rritje për bodybuilderat, sportistët profesionist , njerëzit e fuqishëm si dhe të sportistëve jo profesionist. Ajo është një formulë e fuqishme për rritjen e masës muskulare që ndihmon në rikuperimet e vështira nga ushtrimet intensive. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #durres #fier #vlore #korce #elbasan #lezhe

Advertisements

Siapa pengemar supliment SUPERIOR14 bleh tross DM sy atau direct wsup 0127451760 sementara stock masih ada 😇
#superior14supplements #superiormass #superior14malaysia #superior14team #stanabolx #suplimentviralno1

Siapa pengemar supliment SUPERIOR14 bleh tross DM sy atau direct wsup 0127451760 sementara stock masih ada 😇
#superior14supplements #superiormass #superior14malaysia #superior14team #stanabolx #suplimentviralno1

🔻Animal Pak
🔹42 Serving
🔺6000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
🚕Transport Falas Shqiperi 🇦🇱
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirana

🔻Animal Pak
🔹42 Serving
🔺6000 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
🚕Transport Falas Shqiperi 🇦🇱
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirana

🔻Superior Mass Professional 🔹Nga 2.3 kg
🔺4000 Leke shkon 3700 Lekë
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
SUPERIOR MASS PROFESSIONAL RRITËS PESHE ME CILËSI TË LARTË!
Nëse doni të jeni BISHA e palestrës, ju duhet SUPERIOR MASS PROFESSIONAL!

Superior Mass Profesional është nje kombinim unik i matriksit të proteinave me cilësi të lartë, karbohidrateve me varg të gjatë të indeksit glicemik të ndryshëm, vitaminave dhe mineraleve, të formuluara për të siguruar një platformë perfekte të elementeve ushqyes fizik-ndërtues, për të shtuar masën muskulare. Ajo është e pasuruar me doza të rritura të Niacinamidit dhe me një kombinim specifik të vitaminave që mbështesin metabolizmin dhe lehtësojnë rritjen e masës muskulare dhe forcës. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻Superior Mass Professional 🔹Nga 2.3 kg
🔺4000 Leke shkon 3700 Lekë
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
SUPERIOR MASS PROFESSIONAL RRITËS PESHE ME CILËSI TË LARTË!
Nëse doni të jeni BISHA e palestrës, ju duhet SUPERIOR MASS PROFESSIONAL!

Superior Mass Profesional është nje kombinim unik i matriksit të proteinave me cilësi të lartë, karbohidrateve me varg të gjatë të indeksit glicemik të ndryshëm, vitaminave dhe mineraleve, të formuluara për të siguruar një platformë perfekte të elementeve ushqyes fizik-ndërtues, për të shtuar masën muskulare. Ajo është e pasuruar me doza të rritura të Niacinamidit dhe me një kombinim specifik të vitaminave që mbështesin metabolizmin dhe lehtësojnë rritjen e masës muskulare dhe forcës. .
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻POW3RD! 2.0
🔺3000 Leke ⛔350gr
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Kompleks i koncentruar para-stërvitor

POW3RD! 2.0 është një patentë e sofistikuar për të mbështetur aktivitetin fizik me 10 përbërës aktivë të përzgjedhur me kujdes. Ju nuk do ta dini se çfarë mund të bëj për ju derisa ta provoni. Në këtë formulë ka një përzierje “Dual-Kreatinë” që siguron formën më të studiuar të kreatinës së bashku me citratin e kreatinës.

AKG, argininë alfa-ketoglutarate është një komponent integral i ciklit Krebs, i cili është një cikël që gjeneron energji në trup. L-arginina është një amino acid esencial i domosdoshëm dhe një prekursor i oksidit nitrik (ON). Konsumi I argininës është i zakonshëm në mesin e atletëve dhe bodibillderave, gjithashtu jemi të sigurt se do tju pëlqejë edhe pjesa tjetër e përbërësve. Acidi folik i formulës sonë komplekse POW3RD! Ka përfitimet e mëposhtme :

Ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe plogështisë
Kontribuon në sintezën normale të aminoacideve
Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar
Kontribuon në formimin normal të qelizava të gjakut
Kontribuon në metabolizmin normal të homocisteinës
Kontribuon në funksionin normal psikologjik
Kontribuon në proçesin e ndarjes së qelizave.
* Këto deklarata janë autorizuar nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #vlore #korce #elbasan

🔻POW3RD! 2.0
🔺3000 Leke ⛔350gr
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Kompleks i koncentruar para-stërvitor

POW3RD! 2.0 është një patentë e sofistikuar për të mbështetur aktivitetin fizik me 10 përbërës aktivë të përzgjedhur me kujdes. Ju nuk do ta dini se çfarë mund të bëj për ju derisa ta provoni. Në këtë formulë ka një përzierje “Dual-Kreatinë” që siguron formën më të studiuar të kreatinës së bashku me citratin e kreatinës.

AKG, argininë alfa-ketoglutarate është një komponent integral i ciklit Krebs, i cili është një cikël që gjeneron energji në trup. L-arginina është një amino acid esencial i domosdoshëm dhe një prekursor i oksidit nitrik (ON). Konsumi I argininës është i zakonshëm në mesin e atletëve dhe bodibillderave, gjithashtu jemi të sigurt se do tju pëlqejë edhe pjesa tjetër e përbërësve. Acidi folik i formulës sonë komplekse POW3RD! Ka përfitimet e mëposhtme :

Ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe plogështisë
Kontribuon në sintezën normale të aminoacideve
Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar
Kontribuon në formimin normal të qelizava të gjakut
Kontribuon në metabolizmin normal të homocisteinës
Kontribuon në funksionin normal psikologjik
Kontribuon në proçesin e ndarjes së qelizave.
* Këto deklarata janë autorizuar nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #vlore #korce #elbasan

🔻whey hydrolyzed
🔺Nga  5500 Lekë ⛔Behet 4500 Lekë
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351 .
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane
🔻Daily Vita-Min 🔺2000 Leke
⛔90 tableta
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Vitamina Dhe Minerale
Daily Vita-Min është një formulë e avancuar multi-vitaminash dhe mineralesh me 27 përbërës aktivë! Ajo përmban një kompleks vitaminash B, vitaminash C dhe një nivel më të lartë të Vitaminave D (deri në 1000% NRV), plus minerale esenciale, përfshirë Seleniumin, Zinkun dhe Kromin.

Vitamina C dhe Vitamina B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imun dhe nervor, si dhe në uljen e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B1 kontribuon në funksionin normal të zemrës, Vitamina B2 në ruajtjen e vizionit normal dhe qelizave normale të kuqe të gjakut. Acidi folik ndihmon në sintezën normale të aminoacideve dhe ka një rol në proçesin e ndarjes së qelizave. Biotina kontribuon në funksionin normal psikologjik dhe metabolizimin makronutrient. Vitamina D kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve dhe të sistemit imunitar dhe në absorbimin / shfrytëzimin normal të kalciumit dhe fosforit. Zinku kontribuon në pjellorinë normale, riprodhimin dhe ruajtjen e niveleve optimale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve.

Formula jonë është gjithashtu një burim i lartë i Seleniumit, i cili kontribuon në spermatogjenezën normale, në funksionimin normal të tiroideve dhe në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kromi kontribuon në metabolizimin normal të makronutritëve dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak! Një dozë përbërësish në këtë formulë kontribuojnë në metabolizimin normal të energjisë, kështu që Daily Vita-Min ju ndihmon me energji të përditshme! Formula përmban edhe kolinë, inositol, rutin dhe gjithashtu trëndafil të egër.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #vlore #korce #elbasan

🔻Daily Vita-Min 🔺2000 Leke
⛔90 tableta
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
Vitamina Dhe Minerale
Daily Vita-Min është një formulë e avancuar multi-vitaminash dhe mineralesh me 27 përbërës aktivë! Ajo përmban një kompleks vitaminash B, vitaminash C dhe një nivel më të lartë të Vitaminave D (deri në 1000% NRV), plus minerale esenciale, përfshirë Seleniumin, Zinkun dhe Kromin.

Vitamina C dhe Vitamina B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imun dhe nervor, si dhe në uljen e lodhjes dhe plogështisë. Vitamina B1 kontribuon në funksionin normal të zemrës, Vitamina B2 në ruajtjen e vizionit normal dhe qelizave normale të kuqe të gjakut. Acidi folik ndihmon në sintezën normale të aminoacideve dhe ka një rol në proçesin e ndarjes së qelizave. Biotina kontribuon në funksionin normal psikologjik dhe metabolizimin makronutrient. Vitamina D kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve dhe të sistemit imunitar dhe në absorbimin / shfrytëzimin normal të kalciumit dhe fosforit. Zinku kontribuon në pjellorinë normale, riprodhimin dhe ruajtjen e niveleve optimale të testosteronit, si dhe në metabolizimin normal të makronutrientëve.

Formula jonë është gjithashtu një burim i lartë i Seleniumit, i cili kontribuon në spermatogjenezën normale, në funksionimin normal të tiroideve dhe në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Kromi kontribuon në metabolizimin normal të makronutritëve dhe në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak! Një dozë përbërësish në këtë formulë kontribuojnë në metabolizimin normal të energjisë, kështu që Daily Vita-Min ju ndihmon me energji të përditshme! Formula përmban edhe kolinë, inositol, rutin dhe gjithashtu trëndafil të egër.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania
#albania #tirane #shkoder #vlore #korce #elbasan

🔻100% Whey Protein Professional 🔹500gr✴️2000 Lekë
✴️920 gram 🔺3500 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻100% Whey Protein Professional 🔹500gr✴️2000 Lekë
✴️920 gram 🔺3500 Leke
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

Porosit online 
Distributor zyrtar per Kosove 
#superior14supplements #teslasportnutrition #proteinplus #gym #fitnes #Prishtine

Porosit online
Distributor zyrtar per Kosove
#superior14supplements #teslasportnutrition #proteinplus #gym #fitnes #Prishtine

Superior mass profesionl 6.8kg 
#porositonline #masssuper #superior14supplements #proteinplus #gym #fitnes
En verano, no olvides ganar músculo. Con SUPERIOR MASS tus resultados están garantizados. Recuerda que lleva una mezcla magnífica de ingredientes de altísima calidad para que no te falte de nada en tu batido. Visita nuestra web y sorpréndente de su composición y sabores disponibles.
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔ Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸 ✔⠀
.⠀
#Superior14Shop #Superior14Supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

En verano, no olvides ganar músculo. Con SUPERIOR MASS tus resultados están garantizados. Recuerda que lleva una mezcla magnífica de ingredientes de altísima calidad para que no te falte de nada en tu batido. Visita nuestra web y sorpréndente de su composición y sabores disponibles.
.⠀
➡️www.superior14.shop⬅️⠀
.⠀
✔ Distribuidor exclusivo para toda España🇪🇸 ✔⠀
.⠀
#Superior14Shop #Superior14Supplements #ifbb #sports #crossfit #health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #getfit #cleaneating

TABEL TAMBAHAN DIETER DENGAN AAKG, CITRULLINE MALATE DAN L-ORNITHINE

AAKG , komponen integral alpha-ketoglutarate dari siklus Krebs, yang merupakan siklus pembangkit daya tubuh. L-Arginine adalah asam amino esensial bersyarat dan prekursor nitrit oksida (NO). Arginine adalah praktik umum di antara atlet, binaragawan.
Melengkapi L-citrulline, ornithine dan arginine juga meningkatkan darah. Ini berarti proses daur ulang L-Citrulline meningkatkan metabolisme amonia dan nitrat oksida: oksida nitrat meningkatkan aliran darah sehingga pengiriman oksigen dan nutrisi ke otot!
Instruksi untuk penggunaan:
Ambil satu porsi? (2 tablet) sehari baik 1 jam sebelum traffing atau di pagi hari dengan perut kosong. 
Gunakan siklus, istirahatlah setelah beberapa minggu.

@ewansuperior
@superior14vip
@superior14_indonesia
@superior14_tesla_nutrition
@superior14.malaysia
@superior14.shop

#biggers85#aakg#powerlifting #squad #legworkout #legsmotivation #superior #superior14 #superior14supplements #preworkout #workout #workoutmotivation #suplemenfitness #suplement #arginine

TABEL TAMBAHAN DIETER DENGAN AAKG, CITRULLINE MALATE DAN L-ORNITHINE

AAKG , komponen integral alpha-ketoglutarate dari siklus Krebs, yang merupakan siklus pembangkit daya tubuh. L-Arginine adalah asam amino esensial bersyarat dan prekursor nitrit oksida (NO). Arginine adalah praktik umum di antara atlet, binaragawan.
Melengkapi L-citrulline, ornithine dan arginine juga meningkatkan darah. Ini berarti proses daur ulang L-Citrulline meningkatkan metabolisme amonia dan nitrat oksida: oksida nitrat meningkatkan aliran darah sehingga pengiriman oksigen dan nutrisi ke otot!
Instruksi untuk penggunaan:
Ambil satu porsi? (2 tablet) sehari baik 1 jam sebelum traffing atau di pagi hari dengan perut kosong.
Gunakan siklus, istirahatlah setelah beberapa minggu.

@ewansuperior
@superior14vip
@superior14_indonesia
@superior14_tesla_nutrition
@superior14.malaysia
@superior14.shop

#biggers85 #aakg #powerlifting #squad #legworkout #legsmotivation #superior #superior14 #superior14supplements #preworkout #workout #workoutmotivation #suplemenfitness #suplement #arginine

🔻100% Whey Protein 🔹920 g
🔺3000 Lek
⛔1850gr ⛔4500 Lekë
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

🔻100% Whey Protein 🔹920 g
🔺3000 Lek
⛔1850gr ⛔4500 Lekë
👉🏻www.supplementalbania.com
📱+355673222022 / +355674619351
.
.
.
.
.
.
.
.
#gymnutrition #optimumnutrition #Gym #Fitness #health #fitness #fit #fitnessaddict #workout #bodybuilding #gym #train #training #health #healthy #instahealth #strong #motivation #determination #lifestyle #exercise #getfit #superior14supplements #scitecnutrition #supplementalbania

KICK BOXING 2019
FIT LIFE GYM KUALA LUMPUR
(desa pandan)
.
Fitness center,fitness motivation
.
#kick #boxing #boxingtraining #kickboxinggirl #fit #fitness #fitnessmotivation #fitlifegym #gymmalaysia #gymrakyat #superior14supplements

KICK BOXING 2019
FIT LIFE GYM KUALA LUMPUR
(desa pandan)
.
Fitness center,fitness motivation
.
#kick #boxing #boxingtraining #kickboxinggirl #fit #fitness #fitnessmotivation #fitlifegym #gymmalaysia #gymrakyat #superior14supplements